OFERTA

Twój koszyk

 
szukaj

Biznes, finanse, firma, marketing

Dla dzieci

Dla kobiet, moda, moda ślubna, fryzury

Dla mężczyzn

Dla młodzieży

Dzienniki

Dzienniki wydania niedzielne

Ekologia

Film, telewizja, sprzęt video

Fotografia, sprzęt fotograficzny

Geografia, turystyka, podróże

Hobby - robótki ręczne, modelarstwo, krzyżówki, inne

Języki obce

Komputery, Informatyka, Gry

Kreacja, reklama, grafika

Kuchnia, wina, cygara

Lotnictwo

Militaria

Muzyka, instrumenty, sprzęt audio

Nauka, technika, języki obce

Polityka, publicystyka, aktualności, społeczeństwo

Samochody, motocykle, tuning

Sport, rekreacja, fitness, sprzęt sportowy

Styl życia, trendy, pop kultura

Sztuka, kultura, literatura, historia

Wnętrza, domy, ogrody, architektura


Warunki prenumeraty \ Warunki dostaw do firm

Warunki prenumeraty | Warunki dostaw do firm | Warunki prenumeraty specjalnej

Wersja do druku

WARUNKI DOSTAW DO FIRM

 

 1. Dostawy do firm są realizowane od następnego wydania dostępnego po złożeniu zamówienia lub w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego,
 2. Zamówienie jest realizowane bezterminowo. Po otrzymaniu zmiany lub rezygnacji od Zamawiającego EuroPress potwierdza, od którego wydania zgłoszenie Zamawiającego będzie obowiązywało.
 3. Zmawiający może dowolnie zmieniać zamówienie w trakcie jego trwania: zawieszać dostawy, zmieniać tytuły lub ilości. Stan zamówienia jest aktualizowany na bieżąco lub od najbliższego możliwego wydania,
 4. Prasę dostarczamy bezpośrednio na adres wskazany przez Zamawiającego: w Warszawie w dniu dostawy prasy do Polski lub raz w tygodniu (wtorki) we Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie (dotyczy dostaw w obrębie szerokiego centrum Warszawy, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Wrocławia). Zamawiający określa i udostępnienia miejsce pozostawiania prasy, podaje kod do domofonu lub powiadamia portiera/recepcjonistę o fakcie dostaw prasy.
 5. Prasę dostarczamy naszym transportem i na nasz koszt. Jedynie w przypadku małych zamówień, gdy wartość jednorazowej dostawy nie przekracza 12 zł, cena czasopisma z dostawą jest wyższa o minimum 2,20 zł.
 6. Rozliczenie za dostarczone gazety i czasopisma następuje po miesiącu dostaw na podstawie faktury EuroPress'u wystawionej ostatniego dnia miesiąca.
 7. Podstawą rozliczenia są ceny prasy obowiązujące w dniu jej dostarczenia.
 8. Odbiorca zgłasza EuroPress-owi ewentualne braki w dostawach lub fakt otrzymania egzemplarza z wadami jakościowymi. Reklamacje dotyczące braków powinny być zgłaszane natychmiast po stwierdzeniu braku ciągłości w numeracji lub stwierdzeniu niezgodności dostawy z doręczoną specyfikacją. Reklamacje dotyczące wad jakościowych powinny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu, nie później niż 3 dni od daty dostawy.
  • EuroPress uzupełnia braki i wymienia wadliwe egzemplarze. Jeżeli reklamacja nie zostanie zrealizowana, EuroPress nie doliczy wartości reklamowanego towaru do miesięcznej faktury.
  • EuroPress nie odpowiada za opóźnienia i braki w dostawach, które wynikają z winy wydawców  i dostawców lub opóźnienia w transporcie gazet i czasopism do Polski, spowodowane czynnikami niezależnymi od EuroPress’u.
 9. Wprzypadku zamówienia pojedynczych tytułów np. miesięczników polecamy wygodną formę prenumeraty.

© 2021 Europress.pl - gazety i czasopisma z całego świata

Polityka Cookies

design by VENTI