Koszyk

O firmie

EuroPress Polska Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem prasy zagranicznej z ponad 25-letnią tradycją.

W stałej ofercie posiadamy ponad 700 tytułów z całego świata. Na życzenie klientów realizujemy również prenumeraty tytułów spoza stałej listy. Jesteśmy wyłącznym importerem największych światowych tygodników i najbardziej poczytnych magazynów o tematykach od mody, designu poprzez prasę biznesową do najlepszych tytułów muzycznych, historycznych czy motoryzacyjnych. Jesteśmy także agentem subskrypcyjnym wielu renomowanych wydawców takich jak Time, The Economist czy Financial Times. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy ofertę o licencjonowane produkty kolekcjonerskie, karty, figurki oraz zabawki.

Tytuły zagraniczne dostarczamy do punktów prasowych na lotniskach, do sieci handlowych Inmedio, Relay oraz Empik. Współpracujemy z kolporterami krajowymi Kolporter, Ruch i Garmond. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy oraz biblioteki, uczelnie i instytucje państwowe, obsługiwane w ramach zamówień publicznych.

Jesteśmy aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji Distripress stowarzyszającej dystrybutorów i wydawców prasy z całego świata.

A member of Distripress